Ortopedia

Ortopedia to dziedzina medycyny, która zajmuje się schorzeniami układu ruchu. Wszelkie urazy oraz nieprawidłowości w układzie szkieletowym są wskazaniami do wizyty w przychodni ortopedycznej. Specjalista na podstawie dokładnej diagnostyki jest w stanie określić przyczynę dolegliwości i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Poradnia ortopedyczna

Nasza poradnia ortopedyczna to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o pacjenta i otoczymy go najlepszą opieką medyczną. Każdy przypadek konsultowany jest indywidualnie, a szczegółowy wywiad z pacjentem pozwala dobrać najlepszą formę leczenia. Pracują u nas sami wybitni specjaliści, którzy wyróżniają się empatią i zrozumieniem w stosunku do pacjentów. Przychodnia ortopedyczna diagnozuje i leczy nawet ciężkie przypadki, a wysokiej klasy sprzęt pozwala wykonać szczegółowe badania.

Nasza poradnia ortopedyczna oferuje kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i leczenia urazów kończyn, kręgosłupa i miednicy świadczone przez wysokiej klasy specjalistów. Skupiamy się na tym, aby wyeliminować przyczynę dolegliwości, a nie tylko doraźnie zminimalizować ból farmakoterapią. Przychodnia ortopedyczna przyjmuje pacjentów w każdym wieku, zapewniając jednocześnie najlepszą opiekę i pomoc medyczną.

Wykonujemy iniekcje wskazane między innymi w:

– przebiegu pourazowej choroby zwyrodnieniowej stawów;

– ostrym i podostrym zapaleniu kaletki maziowej;

– zapaleniu nadkłykcia;

– układowym zapaleniu wielomięśniowym;

– zapaleniu skórno-mięśniowym.

Nasza poradnia ortopedyczna to nie tylko lekarze od narządów ruchu, gdyż w przychodni swoje gabinety mają także specjaliści z innych dziedzin. Wykonujemy między innymi zabiegi medycyny estetycznej, stosując przy tym nowoczesne metody poprawy urody.

Poradnia ortopedyczna znajduje się w Warszawie, jednak zapraszamy również pacjentów z dalszych okolic. Rejestracje przyjmujemy osobiście lub telefonicznie, starając się ustalić najdogodniejszy dla Państwa termin wizyty.

Ortopedia

ZASTOSOWANIE  W ORTOPEDII I MEDYCYNIE SPORTOWEJ: leczenie urazów i kontuzji tkanek miękkich (mięśni i
Glikokortykosteroidy powinny być traktowane jedynie jako terapia objawowa, oprócz przypadków zaburzeń
Kolagen jest jednym z najważniejszych składników ludzkiego organizmu. Zapewnia właściwą elastyczność tkanki
Synvisc One jest sterylną, apirogenną, elastyczno-lepką cieczą zawierającą hylany. Hylany to pochodne
Poradnia Przy Szaserów